B2B

Firmamız

Çağlayanlar Otomotiv Tic. ve San. A.Ş.

1955 yılından bu yana çeşitli mümessillikler ve distribütörlükler ile otomotiv yedek parça konularında uzmanlaşarak Türkiye piyasasına hizmet vermeye başlayan firmamız 1980 yılından itibaren önce RHP rulmanlarının daha sonraki yıllarda da dünyanın en büyük rulman üreticilerinden NSK rulmanlarının Türkiye Genel Distribütörlüğünü almıştır. En son olarak da NSK Lineer – Kızaklı sistemlerini de bünyesine katan firmamız her türlü rulman ihtiyacına karşılık verecek yelpazeye kavuşmuş bulunmaktadır.
Türkiye'nin heryerine teknik destek veren mühendislik birimimiz müşterilerimizin ve son kullanıcıların tüm ihtiyaç ve sorularına ayrıca yeni proje ve geliştirme çalışmalarına yerinde çözüm getirmektedir. Rulman kullanımının öneminin bilincinde olan firmamız onlarca fabrikada doğru rulman kullanımı ile ilgili yaptıkları araştırmalar sonucunda teknik ekiple işbirliğine giren mühendislerimiz daha az maliyetle daha fazla üretim yapılmasını sağlamıştır.

Türkiye’yi Kapsayan Bayi Ağı

Tüm Türkiye’yi kapsayan bayi ağıyla gurur duyan firmamız iş ortaklığının yanında bir aile olmanın da verdiği gururu taşımaktadır.

Büyük Stok Gücü

Otomotiv, sanayi ve tarım sektörlerinde Türkiye'nin rulman ihtiyacını karşılamayı amaç edinmiş firmamız bu konuda güvenilirliği, büyük stok gücü ve hızlı tedarik kapasitesiyle kendisini sektöre kanıtlamıştır.
© 2017 Çağlayanlar. Tüm Hakları Saklıdır.

Arama